Pláž Pokonji dol Hvar

# Pláž Pokonji dol Hvar

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Hvar
06.03.2017. 10:08 dodajeIvan

Pláž Pokonji dol sa nachádza na ostrove Hvar, na južnom okraji mesta Hvar. Pláž sa pozerá na malý ostrov rovnakého mena - Pokonji dol. Aj keď sa nachádza mimo centra, táto pláž má sprevádzané stravovacie zariadenia a preto ponúka bohatú ponuku pre svojich hostí. Súkromné ubytovanie v blízkosti pláže hostí veľké množstvo hostí, zatiaľ čo iní prichádzajú z mesta alebo z neďalekého miesta na ostrove. V blízkosti pláže sa nachádza reštaurácia, ktorá ponúka skutočne fenomenálne pokrmy. Dalmátska kuchyňa je v popredí, ale určite si môžete objednať jedlo podľa želania. Kamienková pláž je veľmi obľúbená. Z roka na rok je naša pláž naozaj prijatá veľkým počtom hostí z celého sveta. Mnohí z nich sú stálymi hosťami, ktorí sa vrátili, pretože spoznali krásu pláže a kvalitu našich služieb. Farbenie proti slnečnému žiareniu najlepšie ilustruje dynamiku pláže, takže sa pozrite na fotografie a uistite sa, že sú napísané. Pozrite si ďalšie pláže na ostrove Hvar.

Near: reštaurácia Pokonji dol Hvar 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala