Plážový bar Paltan Banjole

# Plážový bar Paltan Banjole

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Banjole
30.03.2017. 15:37 dodajeIvan

Trochu izolovaný od dediny a turistických zariadení pláži Paltan poskytne potrebný pokoj a pohodu. Samozrejme, ak hľadáte pre dovolenku bez veľkého hluku, davy a okolité udalosti, potom táto pláž je ideálny pre vás. Nachádza sa v obci Banjole, ale mimo mestských zón. Pláž je štrková, s pokojnou a príjemnou teplého mora. Na pláži máte lavičku, a na niektorých miestach aj borovica pracujú vynikajúci prirodzený odtieň. Navštívte náš pláž, najmä ak patríte do vyššie uvedenej skupiny -, ktorí majú radi pokoj a pohodu. Tu nebudete rušiť veľký dav, alebo priechod veľkého počtu ľudí. Prajeme Vám príjemný pobyt a dovolenku, ktorú zaslužili.Paltana Barn K dispozícii je tiež Paltan bar, kde sa môžete občerstviť v bare vo večerných hodinách konajú rôzne zábavy.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala