Pláž Centinera Banjole Istria Pula

# Pláž Centinera Banjole Istria Pula

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Hotel Centinera Beach sa nachádza v obci Banjole v borovicovom lese a poskytuje tieň všetkým hosťom, ktorí sa chcú schádzať od sudcu. Pláž je čiastočne kamienková a čiastočne skalnatá. Je ideálny pre deti, pretože má veľa plytkých častí. Z pláže je možné si prenajať člny, ležadlá, slnečníky, bicykle na vodu, malý vodný park pre deti a gastronomická ponuka, v okolí je niekoľko reštaurácií a barov. V sezóne sú tu aj animátori, ktorí animujú hostí niekoľkokrát denne zadarmo. Neďaleko je obľúbená pláž Paltana Banjole.Plaza je prispôsobená pre deti a je skvelým miestom pre rodiny kvôli bohatým ponukám pre deti, množstvu vodných aktivít a jemným vchodom do mora. Parkovanie je bezplatné. Nevýhodou je príliš veľa nálady v srdci sezóny. Neďaleko sa nachádza aréna Indie, kemping Peškera a tábor Diana.

Fotografie: .medulinriviera.info


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala