Beach Camp India v Pule

# Beach Camp India v Pule

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Banjole
30.03.2017. 15:21 dodajeIvan

India Beach sa nachádza v blízkosti turistického strediska rovnakého mena, a na pláži sa nachádza potápačské centrum s rovnakým názvom. Pláž je vyrobená z rovinných plôch horniny. More je pokojné a príjemné teplo. Za plážou je les s množstvom tieňa, rovnako ako stravovacie zariadenia. Kým na pláži sa môžete opaľovať a kúpať sa v mori, sem hlavne milovníkov potápania a objavovanie podmorského sveta. Ak máte túžbu hľadať pod hladinou mora, príďte a objednať prehliadku s profesionalcima.Kamp Arena India BanjoleKamp Arena India sa nachádza v blízkosti miesta Banjole neďaleko Puly na malom polostrove. V kempe je tichý, obklopené borovicovými lesmi a krásne pláže a kapacita tábora je 1500 osôb. V kempe sú dve reštaurácie a veľké množstvo športových aktivít.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala