Beach St. ivan Pula

# Beach St. ivan Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Pozície
Pula
30.03.2017. 08:27 dodajeIvan

Beach St. Ivan sa nachádza na myse a do kontaktu s mora v zálive sv. Veľmi pekné, čisté a dobre vybavené. Táto pláž je populárny, čo nie je prekvapujúce, za to, že sa miesto nachádza. Celá táto časť Puly je hojne navštevované, vrátane okolitých pláží. Beach St. John je tvorená drobnými kamienkami, ktoré môžu ešte objaviť zatúlaný mierne väčšie okruhliaky. More je veľmi jasné a krásne farby. To je priaznivé pre plávanie a prístup do mora je jednoduché a pohodlné pre každého. V mori sa nachádza vodný park, ktoré deti milujú, a kúsok ďalej je oplotený priestor pre plavcov. V mieste je dosť a v mori a na pláži. Hoci sa zdá, že táto pláž je naplnený do posledného miesta, ktoré nie je tak. Je tu priestor pre viac hostí, a to je druh pozvanie pre všetkých, ktorí čítajú. Pozdĺž pláže sa nachádzajú reštaurácie s vhodným výberom jedál a nápojov, ubytovacie zariadenia a ďalšie, ktoré k tomu patrí. Neďaleký les poskytuje vynikajúce kontrastné farby, ktoré pracujú pláž a more, ale nie je tam žiadny prirodzený odtieň, pretože lesy husté a neprístupné. Si môžete oddýchnuť zadarmo navštíviť neďaleké kaviarni alebo reštaurácii a užiť si zvyšok dňa. Pohľad z terasy je fenomenálny, a zvuky prichádzajúce od pláže.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala