Beach Centinera Banjole Pula

# Beach Centinera Banjole Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Pula
30.03.2017. 15:31 dodajeIvan

Bay Cintinera nesie rovnomennej pláže. Niektorí nazývajú Centinera, ale to príde na rovnakej pláži, ten v Pule, ktorý má výhľad na ostrovček Frašker. Na pláži je široká, štrk a veľmi krásne. Populárna a stále navštívil rok čo rok. To prispelo k bohatým výberom neďalekých reštaurácií a veľké množstvo ubytovanie pre turistov. Samotná pláž je kamienková, s veľké betónové mólo v stredu, trochu pozadu sú vysoké vetvy borovíc. Je tu veľa tieňa, ale v prípade, že ste nenašli obľúbené miesto v tieni, odporúčame zastaviť kaviarni alebo reštaurácii. Ponuka jedál a nápojov bola výborná a výhľad z terasy sa dať pauzu a tie najumornije. More je plytké vodný zábavný park - skvelé miesto pre deti a mladých goste.Centinera HotelNa pláž sa volá hotel. Hotel Centinera sa nachádza 6 km južne od Puly má 151 izieb a krytý bazén. Viac informácií možno nájsť na centinera.com

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala