Ambrela Beach Pula Chorvátsko

# Ambrela Beach Pula Chorvátsko

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž Amber je jednou z najobľúbenejších pláží v Pule, ktorá sa nachádza v turistickej oblasti Verudela, na západnej strane polostrova a pokračuje na pláži Brioni. Neďaleko sa nachádza obľúbená pláž Puljska Hajvajka. Od centra mesta Pula je vzdialený asi 4 km. Pláž má modrú vlajku pre čistotu mora, úhľadnosť pláže a ponuku. Vzhľadom na jemné vchody do mora sú kamienky Ambrel veľmi obľúbené pre rodiny s deťmi. Na pláži si môžete zapožičať slnečníky a lehátka a vychutnať si rôzne športové a adrenalínové aktivity. Ak ste trochu ďaleko od centrálnej časti kamienkovej pláže, môžete nájsť tieň v neďalekom borovicovom lese, v týchto častiach je skalnatá pláž s menšími kamienkovými plážami.Objekty v okolí: Ambrela Bistro & Beach Bar Verudela 5 (100 m), Zeppelin Beach & salónik Zlatne Stijene, zátoka Saccorgiana (200 m), reštaurácia Histria (200 m), kaviareň a reštaurácia E & D (200 m)Pláž Ambrela Pula obrázky


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala