Pláž Telašćica

# Pláž Telašćica

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Božava
31.01.2017. 13:05 dodajeIvan

V hlbokom zálive na juhu ostrova leží záliv Telašćica. Telascica sa nachádza v mene Park Nature. Celá táto oblasť je obklopená prírodnými zálivmi a krásnymi plážami. Na jednej strane je Telasčica pokrytá už spomínanými plážami, zatiaľ čo na druhom konci sú útesy, ktoré sú pokryté bujnou vegetáciou. Záliv tohto parku je naozaj krásnou piesočnatou plážou, ktorú každý rok navštevujú mnohí námorníci. Zaujímavé je, že jazero je súčasťou tohto parku. Je známe na svete pre svoje liečebné vlastnosti, takže je veľmi navštevovaná. Telasčica je najlepšou voľbou pre ľudí dobrodružného ducha, milovníkov prírody, rovnako ako pre tých, ktorí chcú ticho a pokoj tráviť svoju dovolenku. Tu môžete uniknúť z každodenných davov a lenivého spôsobu života. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala