Pláž Sakarun - Long Island Pictures

# Pláž Sakarun - Long Island Pictures

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Božava
27.01.2017. 14:00 dodajeIvan

Sakarun je piesočná pláž s dĺžkou približne 800 metrov. Nachádza sa na severozápade mesta Dugi otok a svojím pohľadom na južnú časť Jadranu vás očarí všetci hostia, ktorí chcú nezabudnuteľné chvíle v skutočnom prírodnom prostredí. Hoci pláž je plytká, až po pár metroch hĺbky dosahuje priemer 10 metrov. Zvláštnosť tejto pláže a farby mora, ktoré ju sužovali, dávajú jemný piesok, zatiaľ čo na brehu je silnejšia štrk, takzvané kamenné oblázky. Pláž je obklopená borovicami, ktoré svojim hosťom poskytujú prirodzený odtieň. Na pláži Sakarun nájdete tri reštaurácie s možnosťou výberu jedál a nápojov. Okrem prirodzeného tieňa, ak to potrebujete, môžete si prenajať plátené plátna, ktoré dokonale zapadajú do prírodného prostredia na pláži. Ako sa dostať na pláž! 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala