Pláž Veli Žal, Dugi Otok

# Pláž Veli Žal, Dugi Otok

Sjeverna dalmacija

Božava (Dugi otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Božava
27.01.2017. 14:21 dodajeIvan

Veli Žal je ďalšia pláž na Long Island. Je to kamienková pláž pred ostrovom Mežanj. Pláž sa nachádza na neobydlenej časti mesta Dugi Otok a má výhľad na otvorené more. Ak pôjdete do mesta Veli Žal, prejdite po dobre označenej asfaltovej ceste a po krátkej prechádzke ste na pláži 5 minút. Pláž sa rozprestiera na dlhom kilometri, čo znamená, že budete mať viac miesta na výber. Už sme napísali, že pláž je kamienková, ale na niektorých miestach je skalnatá a zem je pokrytá jemným pieskom pod vodou. Pláž Veli Žal je ideálna pre pokoj a ticho. Dokonca aj počas špičkových sezón ponúka Veli Žal potrebný pokoj a ticho. Vychutnajte si čítanie knihy alebo len relaxujte na lehátkach s krásnymi myšlienkami, ktoré prechádzajú vás. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala