Pláž Divna - Pelješac obrázky

# Pláž Divna - Pelješac obrázky

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Trpanj
17.03.2017. 09:38 dodajeIvan

Na severnej strane polostrova leží v zátoke Divna pláž s rovnakým názvom. Na pláži sa nachádza ostrov s výhľadom na more, ako aj ukotvené jachty v jeho blízkosti. Pláž sa dostanete z Duby, alebo inej malej osady na polostrove Pelješac - Donja Vrućica. V blízkosti tejto krásnej pláže sa nachádza rovnaký názov tábor a kaviareň, ktorá vás poteší osviežujúcim nápojom. Pláž je kamienková, pomerne priestranná as miernym prístupom k moru. Niektoré menšie časti pláže majú prirodzený odtieň, ale väčšinou kamienky sú neustále ovplyvňované slnečnými lúčmi. Pre dobrú dovolenku a bez strachu z pálenia vám odporúčame, aby ste sa obliekol krémom a priniesli slnečník. Na tejto pláži určite budete mať radosť, odpočinok a zabudnete na všetky starosti. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala