Pláž Duba - Pelješac

# Pláž Duba - Pelješac

Južna dalmacija

Trpanj

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Trpanj
17.03.2017. 08:28 dodajeIvan

Pre túto pláž mnohí tvrdia, že patria medzi najkrajšie na Pelješac. Nemáme dôvod veriť inak, najmä ak sa pozeráme na fotografie pláže a hostia, ktorí sa jej tešia. Pláž Duba sa nachádza na severnej strane polostrova Pelješac, v Dubove. Pebble je táto pláž, veľmi priestranná a čistá. Prístup k moru je mierny, vhodný pre detskú hru a pre tých, ktorí plavajú menej ťažko. Na pláži nie je žiadny odtieň, takže by bolo pekné vziať si slnečník a chráňte ho pomocou opaľovacích krémov. Pláž je obklopená nízkou zeleňou. Je to skvelý kontrast s bielymi teplými kamienkami a mierne zelenkastými odtieňmi pokojného mora. Nachádza sa mimo obce, takže nie je k dispozícii ani káva ani reštaurácia. Jedná sa o pláž, kde si môžete vychutnať skutočné prírodné prostredie. Poď a uvidíš.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala