Pláž Trstenica - Pelješac

# Pláž Trstenica - Pelješac

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Orebić
16.03.2017. 08:46 dodajeIvan

Ak pôjdete z pobrežia do Orebiča, je to prvá pláž, na ktorú narazíte, aby ste sa nachádzali na mieste uvedenom vyššie. Pláž Trstenica je obľúbená a je vždy dobre navštevovaná. Je vyrobený z väčšieho štrku, ale pod morom je piesočnatý. Prístup je jemný, s množstvom výhod pre detské hry a zábavu pre tých, ktorí plávajú menej ťažko. Mierne dolu sú už väčšie hĺbky, vhodné pre skúsenejších plavcov. K dispozícii je tiež vodný park na pobreží, zábavu pre deti a odpočinok pre rodičov neopatrný a kompletný. Na pláži nie je veľa stínu, ale ak si ju budete potrebovať, môžete si zapožičať slnečníky. Na pláži je tiež bohatá ponuka, a preto spomenieme kemp Dalmata, apartmány a vodné športové centrum Orebić. Len o niečo ďalej, asi 5-10 minút ľahkých prechádzok je tiež taverna s bohatou ponukou jedál a nápojov. V blízkosti reštaurácie sa nachádza ďalší kemping Trstenica.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala