Kemp Vala Pelješac

# Kemp Vala Pelješac

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Orebić
16.03.2017. 08:22 dodajeIvan

Bolo by zábavné povedať, že je to jedna z najkrajších pláží na našom polostrove. Pláž Vala sa nachádza na južnom pobreží polostrova medzi Orebicom a Podobuče. Je krásne zdobené, čisté a veľmi obľúbené. Vedľa pláže sú kempingy, apartmány a plážový bar. Ponuka je prvotriedna, najmä ak ju pridáme do jadranského potápačského centra. Môžete tiež vyskúšať potápanie, aby ste mohli vidieť, aký druh rastlinného a živočíšneho sveta lietate nižšie. Pozriete Ak sa na priložených fotografiách, môžeme súhlasiť, že naša pláž je ozdobený zeleňou kontrastov zozadu, ktorý prerušuje pekný kamenný murovanou stavbou na tom, čo sa deje štrku skončí v mori. More je veľmi čisté, pokojné a príjemné teplé. Farba mora závisí od polohy a intenzity slnka. Vytvárajú sa tmavomodré tóny, ktoré môžu mať niekedy aj tmavé odtiene zelených. Ak nás navštívite, sme presvedčení, že sa vám bude páčiť, budete mať dobrý čas na odpočinok a zábavu. Ponuka jedál a nápojov je u nás skvelá. Tu máte všetko. No tak, postarajte sa o seba a oddýchnite si. Vychutnávanie a odpočinok sú zaručené.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala