Najkrajšie pláže na ostrove Čiovo Chorvátsko

# Najkrajšie pláže na ostrove Čiovo Chorvátsko

Srednja dalmacija

Čiovo (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Čiovo s veľkým počtom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Najlepšie pláže na Ciovo - 20 najkrajších najkrajších pláží


Pláž Kava - Jednou z najkrajších pláží na ostrove Čiovo je určite pláž Kava. Nachádza sa na druhom konci, na východe, s výhľadom na mesto Split. Pláž je v neobývanej časti, oddelená a úplne obklopená prírodnými krásami. Vedľa pláže je len jeden bar, aby sa mohli ubytovať kúpajúci, ktorí potrebujú osviežujúci nápoj. Farebný kontrast na pláži je niečo naozaj očarujúce. Pláže, ktoré chránia pláž, sú čiastočne pokryté zeleňou a farba v kombinácii so štrkom poskytuje úplné vizuálne predstavenie.

Plaže na otoku Čiovo najljepše

Duga Cove na ostrove Čiovo je osamelá pláž - zátoka pri Okrug Gornji, izolovaná a vhodná pre tých, ktorí si chcú vychutnať pokoj a pokoj. Je zvýraznená krištáľovo čistou morskou tyrkysovou farbou. Pláže v zálive sú rozmanité, od skalnatých, piesočnatých a kamienkových. V zátoke nie je žiadny dav alebo príliš veľa plavcov. Nachádza sa na odľahlom mieste a preto je vhodný pre pôžitok a pokoj. Hoci pláž sa dá dostať po zemi, mnohí tu prichádzajú s loďami.

Duga uvala Čiovo

Starý Porat je jedným z najznámejších pláží v Čiove. Nachádza sa v meste Okrug Donji, v blízkosti miestneho malého prístavu. Dno oblázky v morskom dne poskytuje živé farby, ako vidíte na fotografiách. Samotná pláž je kamienková, krásne zdobená prírodným odtieňom. Horn je vyrobený z borovicových konárov, ktoré tiež dávajú zvláštnu vôňu vo vzduchu. Vedľa pláže sú k dispozícii miestne kaviarne a bary, kde si môžete posedieť a vychutnať si výhľad.

Plaža Stari porat Čiovo

Cove Tatinje Čiovo - Stačí sa pozrieť na túto odľahlú malú pláž. Pláž Tatinje sa nachádza v prírodnom prostredí, v malej zátoke chránenej skalami, zatiaľ čo oblázky uprostred. Vstup do mora je svetlý a morské dno je vyrobené z rovnakého štrku ako samotná pláž. Voda je čistá, s krásnymi tónmi modrozelených odtieňov. Nad korunou koruny so zelenými ihlami vás odtiene.

Uvala Tatinje Čiovo

Pláž Vela Draga je izolovaná a je vyzdobená prírodným prostredím. Je vyrobená z dlažobných kameňov, štrku a ohraničená skalami. V okolí pláže sa nachádzajú borovicové stromy, ale na pláži nie je veľa stínu. Ak ste sa rozhodli tu stráviť deň, budete potrebovať opaľovací krém a ak máte slnečník. Je to dobrá pláž pre všetky vekové kategórie, jednotlivcov alebo rodiny s deťmi. Tu hostia prichádzajú z ubytovania v súkromí, z okolitých osád, rovnako ako z niekoľkých ďalších vzdialených miest. Všetci sú vítaní a chceme vám príjemný a príjemný čas.Plaža Vela Draga Čiovo

Pláž Labaduša v Čiove je veľmi obľúbená a obľúbená u mnohých. Nachádza sa v osade Okrug Gornji, vedľa tej istej autokempy a je vybavený všetkým potrebným obsahom. Okrem kempingu je pláž obklopená kaviarňami a barmi a reštauráciou s rôznymi jedlami. Ponuka je vynikajúca, rovnako ako atmosféra a krása pláže najlepšie ilustrujú fotky, ktoré podporujeme.

Plaža kamp Labaduša Čiovo više slika


Mastrinka Čiovo - Ak pochádzate z pevniny a idú pozdĺž cesty Put sv. Kríž, pri vstupe do dediny Mastrinka, spozná tieto nádherné scény pri mori. Pláž, ktorá očarí okoloidúcich, sa nachádza v malej zátoke a je pôvabná pre čisté štrk a krištáľovo modré more. Môžete vidieť najkrajšie modré tóny na obrázkoch. Táto pláž je jedným z najkrajších na ostrove Čiovo a nikdy nie je príliš preplnená a bude pre vás dobré pre letnú dovolenku. Je vyrobený zo štrku, ktorý sa nachádza pozdĺž miestnej cesty a čiastočne slnečný počas dňa.Mastrinka Čiovo plažaPláž Guje Slatine Arbanija Čiovo - Táto krásna kamienková pláž sa nachádza na východnom pobreží Čiovo medzi Abanie a Slatine. Pláž sa nachádza na pláži Beach Bar, plážový bar s krásnym výhľadom na more a prijateľné ceny. Na juhu tejto pláže sú pláže Martinka a Porat.

Plaža Arbanija Slatine CiovoPláž Slatine - V obci Slatine na ostrove Čiovo leží rovnaké meno, hlavná miestna pláž. Je krásne zariadené, veľmi dobre vybavené a samozrejme obľúbené medzi turistami. Pláž je kamienková, s pekným prístupom k moru a je vhodná pre všetky vekové kategórie. V blízkosti je malý prístav, ale loď nebude obťažovať hostí na pláži. Pláž sa nachádza v strede tohto miesta, čo znamená, že jedlo a nápoje sú k dispozícii všetkým.

Beach Slatine CiovoPláž Rožac Okrug Gornji - Nad známym Copacabanom sa nachádza ďalšia krásna pláž na Čiove. Toto je pláž Rožac, vedľa ktorej je autokamp s rovnakým názvom. Pláž je priestranná, je z jemného štrku a je dobre slnečná. V jednej časti, kde sa nachádza uvedený kemping, pláž má prirodzený odtieň, ale mimo tábora budete potrebovať slnečník. Ak ste hosťom autokempingu, môžete sa s ním voľne dostať na pláž bez špeciálnej prípravy a batožiny. Keď sa príliš zahrejete, vráťte sa a ukryte sa v prirodzenom tieni.
Pláž Bočići je jednou z najväčších a najobľúbenejších pláží na ostrove Čiovo, v blízkosti pláže Mavarštica. Pláž je, ak sa pozrieme na terén, iného zloženia, takže nájde miesta pre každého. Je čiastočne skalnatá, s niektorými betónovými pláňami na opaľovanie a ľahším prístupom k moru.Plaža Bočići Okrug Gornji Čiovo

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala