Pláž Kava Slatine Čiovo

# Pláž Kava Slatine Čiovo

Srednja dalmacija

Čiovo (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Čiovo
18.02.2017. 12:00 dodajeIvan

Jednou z najkrajších pláží na ostrove Čiovo je určite pláž Kava. Nachádza sa na druhom konci, na východe, s výhľadom na mesto Split. Pláž je v neobývanej časti, oddelená a úplne obklopená prírodnými krásami. Vedľa pláže je len jeden bar, aby sa mohli ubytovať kúpajúci, ktorí potrebujú osviežujúci nápoj. Farebný kontrast na pláži je niečo naozaj očarujúce. Pláže, ktoré chránia pláž, sú čiastočne pokryté zeleňou a farba v kombinácii so štrkom poskytuje úplné vizuálne predstavenie. Ak chcete mať dobré fotky na dovolenke, máte veľa miest, aby ste na tejto pláži urobili skvelú fotografiu. Vaši priatelia vás budú závidieť a budú radi, že prídu už na budúcu letnú sezónu. Užite si našu krásnu pláž na ostrove Čiovo. Tešíme sa na váš príchod.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala