Beach Martulina Peroj

# Beach Martulina Peroj

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Rovinj
28.03.2017. 14:17 dodajeIvan

Malé mesto Barban na Istrii má veľmi veľký a veľmi pekné pláže. Jeho pláž je vyrobený z hrubého štrku, ploché a priestranný. Mierny prístup k moru, aby si všetci, a okolité reštaurácia ponúka skutočne pre každého niečo. Okrem toho, že sa môžete posadiť a ochladiť s pitím, počas sezóny, vo večerných hodinách na našej pláži je často živá hudba. Tu majú mladí ľudia a tí o niečo starší. Promenáda, ktorá sa tiahne pláž vynikajúci príde na prechádzku po príjemnom rozhovore. Pri pohľade smerom k moru uvoľňuje, a to je zvláštne časť dovolenky za mnohé z našich hostí. Dúfame, že budete prísť a zažiť čaro nášho pláže. Beach Martulina je novinkou pre sezónu v roku 2016 a obohatená o nový obsah, ktorý poteší všetkých hostí.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala