Pláž Plava Laguna Beach Krknjaši Veli Drvenik

# Pláž Plava Laguna Beach Krknjaši Veli Drvenik

Srednja dalmacija

Drvenik Veli (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž Krknjaši - Plava Laguna sa nachádza na ostrove Drvenik Veli. Je veľmi obľúbený, a to ako pre hostí susediacich apartmánov, tak aj pre vodákov. Nachádza sa vo výbornej lokalite, má čisté more krásnych farieb s vhodnou hĺbkou na kotvenie a plávanie z člna. More je teplé, veľmi čisté a veľmi tiché. Pláž je tvorená väčšími balvanmi, je priestranná a pestrá. Jedna časť pláže je v prirodzenom tieni, zatiaľ čo na iných miestach je slnečná počas dňa. Slnko sa však tu nemusí veľmi báť, pretože v pozadí je dobre upravený strom, do ktorého sa môžete schovať. Reštauračné zariadenia budú nasledovať po pláži a potešia každého hosťa s ponukou. Okrem osviežujúcich nápojov je ponuka jedál vynikajúca a pestrá. Všetci nájdu niečo pre seba. Blízko: Konoba Krknjaši, Ostrov Blue Lagoon Drvenik Veli, Krknjaš Ostrov Mali, Reštaurácia Mali Škava - Modrá lagúna - Krknjaši


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala