Najkrajšie pláže na ostrove Rab v Chorvátsku

# Najkrajšie pláže na ostrove Rab v Chorvátsku

Kvarner

Rab (otok Rab)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Prinášame vám zoznam najkrajších pláží na ostrove Rab s množstvom obrázkov pre každú pláž, popis a umiestnenie. Viac informácií o každej pláži nájdete kliknutím na odkaz pod fotografiami každej pláže.

Pláže na ostrove Rab usporiadané podľa krásy
 


Paradise Beach v Lopare je najznámejšou a najkrajšou plážou na ostrove Rab a jednou z najznámejších pláží na pobreží Jadranského mora. Pláž je známa svojou veľkosťou (asi 2 km dlhá), piesočnatým dnom a veľmi plytkým, čo pomáha ohriať teplotu mora, ktorá je v priemere o niekoľko stupňov teplejšia ako na iných plážach. Kvôli veľkým piesočnatým plážam na pláži je veľmi populárne hrať volejbal na pláži, ktorej pláže nemajú chýbať. Okrem športových aktivít sa v lete nachádza veľké množstvo stravovacích zariadení a vybavenie pre pláž. Pláž je tiež populárna s CNN medzi 100 najlepších svetových pláží.

Rajska plaža Lopar Rab

Pláž Pudarica je piesočná pláž a prvá pláž vás chytiť, ak prídete z trajektu z prístavu Mišjak a je jedným z najkrajších na ostrove Rab. Pláž vedie k pláži, takže sa dostanete autom. K dispozícii je tiež obľúbený nočný klub Santos na pláži. Pláž je vzdialená len 200 metrov od ostrovčeka Dolin, z ktorých väčšina nie je problémom prekonať a tak si vychutnať krásu neobydleného ostrovčeka.

Plaža Pudaric Rab

Pláž Stolac Rab - V Lopare na Rabu nájdete 3 nudistické pláže, Sahara, Ciganka a Stolac. Pláž Stolac sa nachádza hneď vedľa ostrovu Stolac, ktorý je v blízkosti pobrežia a ako plytká pláž sa dá prejsť k nej. Pláž je skrytá medzi skalami, poskytuje súkromie a krajina je piesčitá a skalnatá. Na pláž je možné sa dostať len pešo lesom alebo loďou. Na pláži nie je žiadny obsah.Sahara Beach sa nachádza v meste Lopar, na ostrove Rab v blízkosti jednej z najlepších pláží v Chorvátsku - Paradise Beaches. Sahara je FKK, nudistická pláž a je úplne piesočnatá. V pozadí pláže je borovicový les, ktorý dáva pláži špeciálny zážitok a poskytuje tieň pre hostí, ktorí sa chcú schovať zo slnka. Neexistuje pláž na pláži, takže musíte vziať so sebou všetko.Pláž Livačina sa nachádza na východnej strane ostrova Rab, v meste Lopar. V blízkosti pláže Livačina, niekoľko sto metrov na západ, sa nachádza jedna z najznámejších pláží na Jadrane, Rajska plaža. Pláž Livačina je o niečo menšia ako pláž Paradise, ale je dosť podobná a je povolené plávať s psíčmi na úhoroch.

Pláž Kozica sa nachádza na úpätí altánku medzi Supetar Draga a Lopar. Pláž je kamienková a nachádza sa medzi nízko položenou vegetáciou. Pláž nie je ľahko prístupná, môžete sa plaviť loďou alebo sa môžete dostať dole, ak vyjdete z cesty na nerovnom teréne a na veľkom svahu, ale to je tiež skvelá plážová výhoda, pretože leto nie je príliš preplnené, čo je výzva pre tých odvážnych.

Plaža Kozarica Rab

Pláž Suha Punta Bay sa nachádza na západnom pobreží ostrova Rab, v turistickom letovisku Suha Punta v blízkosti miesta Kampor, kde sa nachádza pláž Mel. Pre túto časť ostrova správne hovorí, že je jedným z najkrajších na ostrove Rab. Zalesnený polostrov s krištáľovo čistými vodami a krásnymi kamienkovými zálivmi je ideálnym miestom pre každého, kto chce uniknúť z väčších miest a davov. Poloostrov je ideálnym miestom pre všetkých cyklistov kvôli veľkému počtu chodníkov, ktoré prechádzajú lesom.

Plaža Suha Punta


Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala