Pláž Prosika Pag (mestská pláž)

# Pláž Prosika Pag (mestská pláž)

Sjeverna dalmacija

Pag (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž Prosika je hlavným mestom pláže Pagu. Kamienková pláž s pieskom po vchode do mora, asi 800 metrov dlhá, od centra mesta, vzdialená len 100 metrov, je hlavným letným miestom stretnutia v Pažane a ich hosťami. V roku 2012 bola pláž ocenená modrou vlajkou za čistotu mora, úhľadnosť pláže a bohatý obsah. Obsah pláže nie je ďaleko od pláže, pretože blízkosť mesta je všetok obsah k dispozícii. Pláž je mimoriadne plytká, 50 metrov od pobrežia dospelá osoba sa ešte môže dotýkať spodnej časti chodidla, pre ktorú je pláž ideálny pre rodiny s deťmi .. Objekty v blízkosti: Bufet Smokvica (50 m), Plážový bar a rýchle občerstvenie Maďarsky (50 m) Stara Solana "reštaurácia-gril-pizza (100 m), reštaurácia Na Katine (100 m), reštaurácia Na Tale (100 m), reštaurácia Uhlinac (200 m), Konoba Bodulo (250 m)

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala