Camp Kamenjak Premantura Beach

# Camp Kamenjak Premantura Beach

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Táto pláž je kompletne popísaný svojim názvom - Kamenjak je veľmi pláž v kameni, konkrétne kamenné múry. Na pláž sa dostanete autom, necháte z kopca od pláže a pokračovať pešo. Keď sa dostanete dole k moru na Vás čaká veľký kamenný povrch, a samozrejme, že nie sa ich dotknúť. Aj keď by to byť menovaný plážový by k záveru, že to nie je len cenovo dostupný, je ideálny pre opaľovanie a kúpanie. Skalnaté povrchy sú ploché a dokonalá tvár pre jednodňové opaľovanie. V nevstúpi do priestoru, kde jemne skalnaté dosky šikmé ponorené v mori. Táto pláž je obklopený prírodou a všetko, čo je v điru. Ak prídete dobre vybavené a vziať so sebou veci, ktoré môžete potrebovať. Za celý deň sa teší na slnku, je dôležité chrániť sa proti slnečnému žiareniu, a mali by priniesť dostatočné množstvo vody a ďalšie nevyhnutnosti. Ak ste odvážnejší, a nie sú hľadajú luxus v podobe barov a reštaurácií, táto pláž je ideálny pre vás.

  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala