Uvala Runke Premantura

# Uvala Runke Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Skrytá v zátoke, v severnej časti mesta Premantura, bola chránená pláž Runke. V rovnakej zátoke je pláž, ktorá sa vyznačuje skalnatým pobrežím a zeleňou borovicových ihličiek. Kemp v blízkosti pláže je veľmi obľúbený. Hostia z celého sveta prichádzajú k nám, aby zaparkovali svoje auto v tieni a vychutnávali si čisté a veľmi pokojné more. Spomenuli sme skalnatú pláž, ale musíme zdôrazniť, že je stále ľahké chodiť a prístupné každému. Umiestnené skaly, ktoré sa ponorí do mora, sú skvelé pre denné opaľovanie a príležitostné kúpanie. Neďaleko sú zátoky Guvnina a Tašalera. Veľké zelené korunky vám dodajú prirodzený odtieň a príjemnú vôňu rozpoznateľnú pre pobrežnú oblasť. Naše jachty prichádzajú do našej zátoky a celkový dojem našich jácht. Navštívte nás, relaxujte a relaxujte. Užite si našu pláž a urobte skvelé fotografie dovolenky. Čakáme na vás.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala