Pláž Mala Kolumbarica Premantura

# Pláž Mala Kolumbarica Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Little Bay Kolumbarica skalnaté pobrežie, s jedným malým kamienkové plochy, na ktorých menovec pláž. More je čisté, ale tiež hlboký - nie pre skákanie z vysokej skaly. Rovnako ako niektorí prídu na kúpanie a opaľovanie na plazivej skalnaté povrchy, poď sem a ľudia, ktorí potrebujú dobrodružstvo. Skokom zo skaly sa stala populárnou vo svete, ale aj tu sa zhromažďujú odvážne a skúsených potápačov. Na pobreží a more sú ideálne pre šport, ale ak nemajú odvahu skočiť sám, stojí za to prísť a vidieť, ako iní robia. Na pláži nemáte luxus v podobe stravovacích služieb, čo je dôvod, prečo je dobré sa pripraviť pred príchodom na pláž. Akonáhle sa však kúpanie a opaľovanie, ale dostanete chuť na osviežujúci nápoj, doporučujeme navštíviť bar sa nachádza v blízkosti.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala