Fields Beach Premantura

# Fields Beach Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Väčšia okruhliaky medzi skalnými plochami sú skvelým miestom pre strávenie času v pokoji a pohode. Viac rozptýlené po pláži orná pôda je čistá a príjemne teplá. Vstup do mora je jednoduché, a umiestniť na prostrednej časti pláže. Tie malý čiperný môžu nájsť svoje miesto na okolitých skalách. Hoci diaľkový, plážový Orná pôda je dobre-navštevoval, a to prišlo pre všetky vekové kategórie. Za plážou dominuje žiarivé zelené ihličie, zatiaľ čo more pokračuje krištáľovú zelenú farbu, ktorá zoberie na modrý odtieň v závislosti od hĺbky mora. Pláž je krásna a to je dôvod, prečo mnohí radšej. V blízkosti pláže nemáte luxus v podobe reštaurácií, čo je dôvod, prečo vám odporúčame na pláž sa dostanete vopred pripravené. Ak prídete na jednodenný výlet, vziať so sebou všetky zásoby. Teraz úplne mimo dosahu každodenného života.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala