Pláž Poljana Ugljan

# Pláž Poljana Ugljan

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Ugljan
03.02.2017. 15:22 dodajeIvan

Na tomto mieste Poljana ukryla túto krásnu malú pláž. Čisté more, teplá voda a teplé štrk sú hlavnými črtami pláže, ale v pozadí má veľký prirodzený tieň borovicového lesa. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti parku Poljana na ostrove Ugljan. Už sme spomenuli, pláž je nádherná s krásnym morom a vlny, ktoré oblúkajú veľkú kamienku. Borovicový les sa nachádza v pozadí na tieni, zatiaľ čo pláž v kontakte s morom je vždy slnečná. More je hlboko uprostred, s miernym poklesom, a ideálne pre potápanie. Ak máte záujem preskúmať pod hladinou mora, tu máte dosť hĺbky. Navyše bohatý podmorský život vám poskytne potešenie z výskumu. Na poljane pokračujte k Preko, navštívte pláže v Preko alebo navštívte neďalekú pláž Sutomiščica.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala