Malá Sabuša Kukljica Pláž Ugljan

# Malá Sabuša Kukljica Pláž Ugljan

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Pozície
Ugljan
04.02.2017. 11:05 dodajeIvan

Vedľa zátoky Vela Sabuša a jej rovnakej pláže, o niečo ďalej na sever je Mala Sabuša. Táto zátoka je celkom nedostupná, a preto ju navštívia len dobrodruzi alebo majitelia lodí. Je vhodný pre plachetnicu alebo menšiu jachtu a vychutnať si pokoj a samoty. Aj keď je more očarujúce, životné prostredie je úplne prirodzené, len málo príde sem. Preto, ak poznáte seba ako dobrodružný duch, navštívte túto pláž. Záliv Mala Sabuša sa nachádza na juhozápadnej strane ostrova Ugljan, ďaleko od osád. Do zálivu vedie makadamová cesta, ale jedna časť bude stále musieť prejsť pešo. Ďalší hostia prichádzajú na vlastné, alebo prenajaté lode. V blízkosti pláže nemáte kaviarne alebo reštaurácie. Vezmite si jedlo, zariadenie na opaľovanie a všetky ostatné veci, ktoré potrebujete so sebou. Dúfame, že prídete. Pozrite si ďalšiu pláž v Kukljici.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala