Pláž Sušica Ostrov Ugljan, Camp Porat

# Pláž Sušica Ostrov Ugljan, Camp Porat

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Ugljan
02.02.2017. 16:04 dodajeIvan

Na ostrove Ugljan leží táto krásna skalnatá pláž. Pláž Sušica je prirodzene skalnatá, ale na miestach je dláždená. Je preto prístupný a vhodný na kúpanie a leňošenie v silnom slnečnom dni. Na pláži nie je prirodzený tieň, ale stále je tu hustý les, ktorý vás ukrýva. V blízkosti pláže sa nachádza automobilový tábor Porat, veľmi obľúbený a vybavený všetkými potrebnými vecami pre svojich hostí. K dispozícii je tiež obľúbený záliv Kažot Muline. Kemp je ohraničený kamenným plotom, ale je veľmi blízko mora a je preto veľmi vhodný pre plavcov. Jasné more je v tejto časti ostrova obzvlášť dôležité a aké modrotvivo očakávate - pozrite si fotogalériu, ktorú vám prinášame. More je tu krásne, čisté a príjemne teplo. To je východná strana ostrova, ktorá vyzerá na pevninu. Vychutnajte si výhľad na Zadar, alebo len zatvorte oči a odpočívajte si vo svojej mysli. Všetky pláže Ugljan.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala