Pláž Záliv Klancac Brseč

# Pláž Záliv Klancac Brseč

Istra

Brseč

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž - záliv Klančac Brseč je považovaný za jednu z najkrajších pláží na Jadrane. Krásna malá pláž s čistými vodami s jemným sklonom. Na pláži nie sú žiadne služby a v blízkosti pláže nie je parkovacie miesto. Na troch stranách obklopených skalami, na podlahe biele kamienkové svahy očarujúce v krištáľovo čistom zelenom mori.Plaza Klančac ako sa dostať Pozri polohu pláže na mape. Pláž sa nachádza niekoľko kilometrov severne od centra mesta Brseč. Pláž je strmá a nepríjemná. Pláž trvá niekoľko minút pešej turistiky. V neďalekom lese v pozadí je prirodzený odtieň. Na pláž sa môžete dostať len pešo alebo loďou alebo loďou.Na pláž sa môžete dostať z Brseča tým, že znížite úzku ulicu dlhú 1 kilometer. Môžete zaparkovať svoje auto na začiatku tejto ulice a pokračovať pešo.

Môžete tiež ísť po hlavnej ceste, ale cesta je úzka a nie je tam žiadne parkovisko vedľa nej, s výnimkou niekoľkých rozšírení, kde môžete zaparkovať auto. Ak nájdete parkovisko pozdĺž cesty, na pláž je približne 200 metrov. Pláž je veľmi krásna, je z bieleho kameňa a je obklopená skalami. Je asi 40 metrov dlhá, 4 až 10 metrov široká, ideálna pre 50 ľudí. Veľmi malý odtieň, ak sa rozhodnete ísť tam, vezmite slnečník.

Na pláži je toaleta (platí 2 kuna). vľavo je predajca nápojov a zmrzliny a kávovar.Podobné pláže v okolí Ubok a Jelenšćica

Plaža Klančac Brseč obrázky


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala