Pláže Ubok a Jelenscica Brseč

# Pláže Ubok a Jelenscica Brseč

Kvarner

Mošćenička Draga

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Uboka a Jelenšćica sú dve pláže v zálive medzi Brsecom a Mošćeničkou Dragou. Pláže sú vlastne malé kamienkové zátoky obklopené skalami a zeleňou. Mnohé z týchto dvoch pláží povedať, že patria medzi najlepšie pláže na Istrii a na Kvarneru. Na pláži sa dostanete len pešo po ceste, keď vystupujete z Rijeky - Puly, druhou možnosťou je loď. Brsečská pláž ako sa dostať na Klančec, Ubok a Jelenšćica Pozri polohu pláže Ubok na mape, hneď vedľa je záliv Jelenšćica. Jednou z obľúbených zátok v Brseci je pláž - záliv Klancac, ktorý je považovaný za jednu z najkrajších pláží na Jadrane. Na troch stranách obklopených skalami, na podlahe biele kamienkovo plávajúce ľadovce ponorené do krištáľovo čistého nazelenalého mora. Na pláž sa dostanete len pešo cez lesy, ak sostupujete z cesty alebo z lode. Pozrite si polohu pláže na mape.

Čisté vody, málo turistov kvôli prístupnejším, v pozadí tieňových lesov sú charakteristické vlastnosti pláže. Silný prístup robí pláže menej prístupné. Zníženie / stúpanie vyžaduje silné topánky a trvá asi 5 minút. Parkovanie je k dispozícii iba na hlavnej ceste.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala