Vučine pláž, Žuljana Pelješac

# Vučine pláž, Žuljana Pelješac

Južna dalmacija

Žuljana (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Vedľa miesta Žuljana leží na polostrove Pelješac veľká pláž pod borovicovým lesom - Vučine. Pláž je izolovaná, je z piesku a je ukrytá v prírodnom odtieni vysokých borovíc. Je to skvelé pre každého, kto miluje stráviť zvyšok v pokoji, z veľkých davov a hluku. More je pokojné, príjemne teplé a prístupné po celej dĺžke pláže. Plićak je výborným miestom pre detské hry, ako aj príležitostné chladenie z horúceho letného slnka. Keď sa však slnko príliš zahreje, stačí, aby ste ho vytiahli v tieni v niekoľkých krokoch. Príďte na túto pláž, relaxujte a vychutnajte si prirodzené zvuky.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Kamp i plaža Vučine

Na otoku pelješcu, ispod mjesta Žuljana, nalazi se autokamp Vučine. Kamp je smješten uz istoimenu plažu. Dobro je posjećen i mnogima je omiljeno odredište. Posjetite naš kamp i uvjerite se u kvalitetu ponude. Ovo je mjesto na kojem se možete opustiti i uživati u potpunosti. Plaža Vučine jako je prostrana, sa mnogim skrovitim mjestima. Svatko će za sebe pronaći najbolji dio plaže, za sunčanje i kupanje. More je ugodno toplo, mirno i plitko u dodiru sa kopnom. Čitav kamp je smješten u borovoj šumi, što gosti jako cijene. Nadamo se vašem dolasku.

  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Gost Fedja
Jeden z najkrajších miest v Chorvátsku. Skvelé pre deti, dospelé. Musíte opustiť svoje auto 200 metrov od pláže a ísť na pláž. Na ľavej strane pláže je ukrytá kaviareň. Poďte a vychutnajte si peklo!

 
Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala