Pláž a tábor Oaza Mira Drage

# Pláž a tábor Oaza Mira Drage

Sjeverna dalmacija

Drage

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž Oasis of Peace sa nachádza v meste Drage v krásnej zátoke, väčšinou je kamienková a časť pláže je skalnatá a skalnatá. Pláž sa nachádza vedľa oázy tábora Oasis of Peace. Pláž vedie na pláž od samotnej dediny a do centra je 10 minút chôdze na promenáde. Pláž je bohatá na borovíc a tieň je zabezpečený pre všetkých hostí. Odporúčanie: Pláž Dolaška Draga. V kempe je naturistická pláž.Kemp Oaza MiraKemp je veľmi pekný s veľkými pozemkami, ktoré sa nachádzajú na malom polostrove medzi borovicami, čo je jeho najväčšie bohatstvo. V rámci tábora je bazén, ktorý je dosť hlboký. Kúpeľne sú vždy čisté. Pláž je čistá so sprchami. Zamestnanci v tábore sú veľmi milí a priateľskí, tábor je čistý a čistý. Ceny kempov sú stredné až vysoké, najmä v sezóne.

Odporúčanie: Pláž Dolaška Draga.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala