Pláž Stijene Pasjača Popovići

# Pláž Stijene Pasjača Popovići

Južna dalmacija

Mlini

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Mlini
13.03.2017. 10:17 dodajeIvan

Pláž Pasjača, alebo stará skala Pasjača, je miesto, ktoré je zdanlivo neatraktívne, ale stále môže prísť a vychutnať si ju. Kto miluje prírodné prostredie, trochu súkromia a menej davov, nechajte ho prísť na našu pláž a užiť si dovolenku. Pláž je veľmi izolovaná, ale stále má malú chodcovú cestu. Je zaujímavé, že jedna časť cesty vstupuje do skál, cez tunel, aby sa opäť skončila na strmých útesoch okolo pláže. Keď prídete na pláž, budete privítaní malým kamienkom a krásnym morom. Tu nie je žiadny veľký zástup, aj keď je veľmi malá šanca, že budete postupne sami. Táto pláž je atraktívna kvôli svojej polohe a prírodnému prostrediu. Počas letnej sezóny je veľa návštev, ale ľudia prichádzajú z sezóny na zaznamenanie neuveriteľných fotografií pod vysokými útesmi. Keď pôjdete na pláž, vezmite si všetko, čo budete potrebovať. Nie ste blízko k stravovaciemu zariadeniu ani inému obsahu, ktorý sa nachádza na pláži v obývaných častiach nášho pobrežia.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala