Pláž Pine - Pine Beach Pakoštane

# Pláž Pine - Pine Beach Pakoštane

Sjeverna dalmacija

Pakoštane

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pine Beach sa nachádza v blízkosti Pine Beach Pakoštane stredísk a obľúbeným miestom pre všetkých hostí rezortu, ako aj ďalší hostia a hostitelia pre svoje kráse a rozmanitosti. Stred pláže je malá piesočná pláž, ktorá je úplne prirodzené a je skutočným lákadlom. Okolo piesočnatých zátok sa nachádzajú prevažne skalnatou oblasť, diely a štrku a všetko dohromady v borovicovom lese, ktorá vedie dole k moru a poskytuje tieň pre všetkých hostí. Pláž je bohatá na športových zariadeniach, takže si môžete vychutnať potápanie, plachtenie, windsurfing, jazda na kajaku, vodný park, basketbal, plážový volejbal alebo streľbu na cieľ z povahy a šípy v oplotenom areáli. V lete na pláži súčasnosť a animátori, ktorí majú program pre deti i dospelých. Môžete pracovať s aeróbnymi aktivitami v mori a mimo nej. Turistický komplex Pine Beach je kompletne zrekonštruovaný a je nástupcom bývalej obce Club Med. Čo sa bude najmä odradovati majitelia domácich zvierat je, že jedna časť pláže je určený len pre nich.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala