Múzeum Záhrebu 80. rokov

# Múzeum Záhrebu 80. rokov

Središnja Hrvatska

Zagreb

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Múzeum Záhrebu 80. rokov sa nachádza v prvom poschodí starej budovy v historickej časti mesta. Múzeum bolo navrhnuté tak, aby dávalo minulosť novým spôsobom. Múzejný priestor je akýmsi typom rekonštrukcie každodenného života rodiny Záhrebu, ktorý sa robí osobitným a úplne jedinečným spôsobom, ktorý pretína minulosť a budúcnosť. Dizajn interiéru ukazuje životný štýl, dedičstvo, spomienky a emócie.

Keď prídete do múzea, budete sa cítiť ako doma. Cieľom je pre hostí múzea zažiť interakciu a komunikáciu s celou expozíciou. Výstava privíta hostí o desať rokov späť a ukáže dnešnej mládeži, aké to bolo tesne pred ich narodením alebo pred prvými lekciami, ktoré si pamätajú.

Všetci návštevníci sú vyzvaní vstúpiť do pôvodných izieb (obývacia izba, kuchyňa, spálňa a pracovňa). Atmosféra exponovaných miestností a originalita boli vytvorené s cieľom pocítiť zlatý vek 80. rokov v čo najkratšom čase.

ZAGREB v 80. rokoch chce povzbudiť a povzbudiť hostí, aby sa výstavy dotýkali, cítili a interagovali s ňou. Hostia tak pocítia najlepšie chvíle a zažijú nostalgiu. Mladšie generácie sa necítia nostalgiou, ale získajú skutočný pohľad na životný štýl a zábavu, ktorú mali ich seniori. Zažite minulosť skvelých vecí najlepším možným spôsobom. Pozrite sa na rozdiely, ktoré nás rozdeľujú na krátke časové obdobie.

Výstava zahŕňa 6 rôznych miestností. Každá izba je bohatá na artefakty.

Myšlienka a prístup sú skutočne originálne a potešia návštevníkov zvláštnym spôsobom.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala