Pláž Punta Rata v Brela Chorvátsku

# Pláž Punta Rata v Brela Chorvátsku

Srednja dalmacija

Brela

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Brela
25.08.2017. 10:34 dodajeIvan

Pláž Punta Rata je jednou z najkrajších na svete a určite patrí medzi najznámejšie pláže. To je dosť dôvodov na návštevu tejto pláže pri prvej príležitosti.
Ak ste sa rozhodli prísť do malého mesta Brela, kúsok severne od Makarskej, potom príďte na túto pláž a pozrite sa na prvú stranu, akú pláž píšeme.

Mnoho svetových portálov postavilo túto pláž a položilo ju na zoznam najkrajších pláží na svete. Takže to nie je len naše, možno subjektívne myslenie, ale je to svetová záležitosť.

Beach Punta Rata BrelaČo hovoríte na pláži Punta Rata?Vojna Punta bola nájdená na zozname 10 najkrajších pláží na svete. Na tomto zozname bola naša pláž umiestnená na planéte populárny americký časopis Forbes. Okrem toho, že patrí medzi desať najkrajších pláží na svete, tento rovnaký magazín zdobí našu pláž názvom najkrajšej pláže v Európe.

Kamienková pláž s krištáľovo čistými farbami mora sa nachádza v chránenej oblasti s borovicovým vrchom.Ak uvážime, že Punta Rat bol na zozname medzi populárnymi svetovými plážami Copacabana, St. Tropez, Costa del Sol a exotické pláže vzdialených Maldív, potom názov, ktorý určite stojí za pozornosť.

Americký portál Huffington Post vyhlásil v roku 2014 cieľ mesta Brela. Vo fragmente písaného textu autor tohto článku jednoducho navrhol, aby všetci skočili na lietadlo čo najskôr a najprv navštívili Chorvátsko.

brela

Pláž Punta Rata je víťazom mnohých ocenení v ChorvátskuNa západnej strane pláže sa nachádza Kamen Brela. Toto je dnes symbolom tohto miesta a najčastejším motívom sú pohľadnice Brela a Chorvátska. Skála je pokrytá borovicami, ktoré sú hrdo zdvihnuté tým, že ukazujú svoju krásu, ale aj silu, silu a vzdor, ktoré rastú zo samotného kameňa.

Brela je miesto, kde sú prírodné krásy a aktivity človeka žijúceho v tejto oblasti veľmi dobre zladené. Osobitná pozornosť sa venuje ochrane prírody. Dnešný úspech je veľkolepý a hrdí najviac potrebujú byť miestni obyvatelia mesta Brela, ktorí sa o svoje životné prostredie starajú každý deň.

Táto časť Brela patrí do chráneného územiaPláž Punta Rata je kamienková. Obklopené krásnymi borovicami, more je vždy krištáľovo čisté. Pláž je ocenená Modrou vlajkou, ktorá je symbolom kvality obsahu a kvality mora. Rozoznáva ho jedinečný, prirodzene vytvorený detail - lano vystupujúce z mora.

Okrem prírodných krás je na pláži dobrá ponuka zábavy, ako aj možnosť občerstvenia a odpočinku na jednej z okolitých terás.Na pláži si môžete prenajať športové potreby a najčastejšie sa tu nachádza plážový volejbal, tenis, mini futbal, parasailing, jazda na banáne a iné menej priaznivé športové podujatia. Počas skvelého horúceho občerstvenia nájdete vo veľkom množstve kaviarní a reštaurácií s mimoriadnou ponukou. Pre celodenný pokoj a pôžitok zo silného slnka by bolo najlepšie prenajať si slnko a vychutnať si ho. Ak nechcete zostať pod dáždnikom, choďte len pár krokov do tieňa okolitých borovicových lesov.

Miesta v okolí: Mačíć Caffe Bar (50 m), Reštaurácia Punta Rata (100 m), Bluesun Hotel Maestral *** (200 m), Bluesun Hotel Marina (200 m)

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala