7-miestna pláž Punta Križa Cres

# 7-miestna pláž Punta Križa Cres

Kvarner

Punta Križa (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž okrem neobvyklého názvu má svoje vlastné špeciálne vlastnosti. 7-gólová pláž, alebo Spiaggia dei 7 cancelli v originálnom, je určite jedným z najkrajších na ostrove Cres. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova, na juh, a môže sa pochváliť krásnym morom, plytkou vodou a neobvyklým modrým odtieňom. Pláž je v prírodnom prostredí, mimo rezortu, čo je ďalší, vzhľadom na krásu okolitej prírody. V blízkosti sa nachádzajú menšie osady Verín a Srem, odkiaľ vedie malá macadamová cesta smerom k pláži. Toto je všetko, čo uvidíte z civilizácie, s výnimkou tých luxusných jácht v plytkých vodách a iných plavcov, ktorí majú rád prírodu rovnako ako vy. Zariadenia v blízkosti pláže sú naozaj vzácne, skryté v hustom zeleni borovíc. Pláž je zaplavená v prírodnej stodole, trochu pokrytá oblázky, za ktorými sú zdvihnuté zelené štrk. Je to skvelé miesto pre milovníkov prírody, ľudí, ktorí nemajú radi veľké davy a nehľadajú pohodlie ponúk stravovania alebo podobného obsahu. Tu si môžete vychutnať pokoj a ticho, zmiešaný s prírodným a najlepším pocitom, ktorý nasleduje.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala