Pláž Skala Sveta Nedilja Hvar

# Pláž Skala Sveta Nedilja Hvar

Srednja dalmacija

Sveta Nedilja (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Pláž je úplne v prírodnom prostredí. Je vyrobený z malého kríža, ktorý je utlmený vlnami Jadranského mora. Okolo pláže sú veľké kamenné bloky a skaly a len trochu ďalšia vertikálna stena, ktorá sa dnes stala svetovou atrakciou pri lezení po lanách. Mnohí prídu byť v tomto športe v pokušení, samozrejme, tých, ktorí sú zruční a vedia, ako to urobiť. Ak prídete na túto pláž, budete si môcť vychutnať prírodné prostredie, osamelosť a zvuky, ktoré pracujú na vlnách. Keď máte veľa opaľovania, skočte do vody a ochlaďte. Pláž Skala nemá žiadny sprievodný obsah. Preto odporúčame, aby ste sa prihlásili na všetko, čo potrebujete pred príchodom. Vezmite so sebou vodu, opaľovacie prípravky a niečo na jedenie. Slnečník bude tiež vhodný, pretože v blízkosti mora sa nenachádza žiadny prirodzený odtieň.

Neďaleko neďalekej pláže Lučišće, pláž Lili pláž Jagodina.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala