Beach Prižinja

# Beach Prižinja

Istra

Rabac

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Rabac
07.04.2017. 08:09 dodajeIvan

V malej zátoke nad mestom Rabac, pozdĺž ulice Prižinja tam je pláž rovnakého mena. Beach Prižinja sa nachádza v prírodnom prostredí, medzi kamene a zelené konáre. Štrková je tiež veľmi krásne. Pláž je v skutočnosti veľmi populárna, veľmi hojne navštevované, ako môžete vidieť z obrázkov, ktoré sme si stanovili. K hlavnej časti zostupne betónových schodov, ale akonáhle sa dostanete na pláž, že zostane až do konca dňa. Sme dobre vybavené, ktoré si môžete vychutnať a naplno využiť denného slnka. Beach postriekaniu čisté a príjemné teplé more. Farby musia byť kryštál, rôzne odtiene modrej a zelenej farby, v závislosti na intenzite slnka. Tam na pláži a niektoré odtieň, ale hlavné vyčnievajúce časti je väčšinou pod slnkom. Prineste dáždnik, ak ju máte v kombinácii s opaľovací krém, ktorý je vyžadovaný. Dúfame, že vás baví.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala