Žukova zátoka na ostrove Hvar v Chorvátsku

# Žukova zátoka na ostrove Hvar v Chorvátsku

Srednja dalmacija

Stari Grad (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na ostrove Hvar, vedľa Rudiny, je pláž, ktorá vyhrá na prvý pohľad. Pláž Žukova fascinuje svojou krásou. Nachádza sa v prírodnom prostredí medzi skalnatými balvanmi a len malou časťou kamienkového pobrežia. Napriek tomu je prístup k moru ľahký, pretože skaly sú skutočne rovinaté na náhornej plošine. Môžete sa na nich opaľovať alebo skočiť do vody. Sú slnečné, väčšinu dňa, po ktorom nasleduje tieň okolného borovicového lesa. Je to ideálne miesto, kde si môžete vychutnať bez veľkých davov na pláži. Nemáte žiadne stravovacie zariadenia alebo obsah, všetko je v prírode. Ak chcete prísť, dobre vybaviť a priniesť so sebou veci a jedlo pre celodenný výlet. Pohľad na more skrášľuje jachty a plachetnice ukotvené v plytkom. Odporúčanie: Pláž Pokonji Dol Hvar, pláž Dubov Dol Hvar.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala