Pláž Lučica Zaostroga v Chorvátsku

# Pláž Lučica Zaostroga v Chorvátsku

Srednja dalmacija

Zaostrog

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Zaostrog
03.03.2017. 07:57 dodajeIvan

Len pár kilometrov od obce Zaostrog, pod jadranskou diaľnicou, sa nachádza pláž Lučica. Je to kamienková pláž lemovaná prírodnými skalami, kde rastú veľké borovicové stromy. Na slnku nie je žiadny tieň. Prístav je izolovaná pláž, ktorá nemá žiadne ubytovacie zariadenia v okolí. Ľudia prichádzajú cez deň, aby trávili čas v pokoji a tichu. Nie je to tak, že na pláži nie sú žiadni hostia, ale určite nie je žiadny dav, ktorý by sme sa naučili vidieť na miestnych plážach v strednej Dalmácii. Pozývame každého, aby prišiel a vychutnal si našu malú pláž. Z dôvodu nedostatku fotiek, ktoré môžete uverejniť neskôr, sme sa rozhodli ukázať toto video s hosťami na pláži, na mori a na pláži. Vychutnajte si až do leta, tak nás navštívte.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala