Pláž Kolovare Zadar

# Pláž Kolovare Zadar

Sjeverna dalmacija

Zadar

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Zadar
15.02.2017. 09:24 dodajeIvan

Pláž Kolovare je mestská pláž a tiahne sa po tej istej ulici v Zadare. Kvôli bohatej histórii mesta a skutočnosti, že pláž je v strede, vedľa jadra starého mesta, existuje veľa starých budov okolo pláže. Na sever, táto pláž zdobí starých múroch, ale ísť na južnej pláž zapadá do prírodného prostredia a malé les, ktorý zdobí pozadie nej. V blízkosti pláže, medzi tyčami Popeye a Portos je malý pláže Karma a ak budete pokračovať cez Arbanaška promenáde za 10 minút chôdze sa dostanete na pláž Podbrig Arbanasi a Punta Bajla. Čisté more sa poteší tejto pláži a krásne upravené pobrežie. Jedna časť pláže Kolovare je kamienková, väčšinou je však dláždená pláž s množstvom bahnitých vôd. Je obľúbená u plavcov a vždy dobre naplnená. Pláž je vybavená sprchami, výmennými kabínkami a vyvýšenými observatóriami pre záchranárov, ktorí dávajú pozor na kúpajúcich sa. K dispozícii je veľa kaviarní, klubov a reštaurácií pri pláži. Nebudete chýbať, a tu vás pozývame, aby ste prišli a užili si Zadar a krásnu pláž Zadaru. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Šljunčana plaža koja se nalazi ispred hotela Kolovare u Zadru, pored bolnice gdje se nalazi i parking na kojemu se parkiraju većina kupaća, jedna je od najpopularnijih plaža u gradu. Plaža se nalazi na šetnici koja spaja stari dio grada s naseljem Arbanasi. Na samoj plaži se nalazi velik broj ugostiteljskih objekata, jedan restoran, fast-food te desetak kafića.


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala