Plážová Dalmácia - Privlaka

# Plážová Dalmácia - Privlaka

Sjeverna dalmacija

Privlaka

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Privlaka
10.02.2017. 22:42 dodajeIvan

Pláž Dalmatia sa nachádza v mestečku Privlaka s kempingom pomenovaným po pláži. Sami tábor je skrytý v bezprostrednej blízkosti, v tieni hustých borovicových lesov. Pláž je slnečná, pekne zdobená a je z piesku, ktorý je čiastočne prerastý drobnými burinami. Plážové časti sú oplotené z tábora, ale pláž je otvorená pre všetkých návštevníkov. Okrem návštevníkov tábora navštevujú plavci kúpajúci sa z iných častí krajiny. Neďaleko je bar Lueg - skvelé miesto pre osviežujúci nápoj. Mol, ktorý na jednej strane chráni plavcov, je často plný malých rybárskych člnov. Ak máte šťastie, kto vie - môžete byť svedkom nejakého naozaj veľkého úlovku. Tešíme sa na váš príchod, tešíme sa na pláž a príjemnú letnú dovolenku.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala