Pláž Ričina Nin Vrsi

# Pláž Ričina Nin Vrsi

Sjeverna dalmacija

Vrsi

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vrsi
09.02.2017. 22:19 dodajeIvan

Mimo obce, vedľa Vrs pri Nine, bola pláž Ričina skrytá. V skutočnosti je Ričina miestom pre kemperov a skutočných milovníkov prírody. Malá zátoka ukryla piesočnatú pláž, ktorá na prvý pohľad očarí každého. Pláž je naozaj reprezentatívna, zachovaná v prírodnej kráse, obohatená len niekoľkými slnečnicami z palmových listov. Počas sezóny môžete vidieť stany, lehátka a mnoho ďalších plaveckých zariadení na pláži. Na pláži prídete autom a niektorí hostia sú vďační svojim plachetniciam alebo malým jachtám. Každý, kto má rád prírodu, sa tu teší. Ste skrytý od zvedavých okoloidúcich. Pláž je z jemného piesku a štrku. Chrbát je zelený od nízkej trávy a trochu ďalej na skalnatých kopcoch. Kamenná útesová scéna zdobí početné autá v pozadí a kúpacie obleky plážových hostí. 


Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala