Pláž Puntizela Pula - Pula

# Pláž Puntizela Pula - Pula

Istra

Fažana

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Pozície
Fažana
29.03.2017. 10:16 dodajeIvan

V blízkosti mesta Štinjan, v prednej časti ostrovov Kotež je obľúbená pláž Puntizela. Nie je to naša pláž populárne bez dôvodu. Veľmi pekne zariadené, priestranné a dobre vybavené. Budeme pochváliť rampu pre vozíčkarov, sprchy a šatne. Okrem vyššie uvedeného existujú vznešené domy pre záchranárov, ktorí sa obávajú o bezpečnosť plavcov. Pláž je kamienková s niekoľkými betónu, krásne upravené terasy. Existujú tiež lavičky, posedenie a teší pohľad smerom k moru a okružných siluety spomínaných ostrovov Kotež. Na pláž sa tiahne promenáda a na pláži, máte kaviareň s vynikajúcim občerstvením. Na plytčine vodný park pre deti, kde si môžu hrať i dospelých. Ponuka je naozaj top-zárez, a pozývame vás prísť a užiť si. Na pláži je bez tieňa, ale hneď za plážou je zelená cez sliznicu, ktoré rastú veľké borovice. Je tu dostatok tieňa pre všetkých. Aj keď je pláž je veľmi populárny, preplnené nižšie nie je natoľko, že nie je miesto pre vás. Pozvanie, ktoré ste dostali, sme na vás čaká. 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala