Pláž detského raja - Sukošan Chorvátsko

# Pláž detského raja - Sukošan Chorvátsko

Sjeverna dalmacija

Sukošan

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Sukošan
25.01.2017. 10:24 dodajeIvan

Táto pláž je najznámejšia pláž v Sukošane. Ak sa pozriete na naše fotografie, je ľahké zistiť, prečo je to tak. Pláž detského raja doslova oplýva obsahom pre deti, ale aj pre dospelých. Veľký počet stravovacích zariadení poskytuje špičkové služby a miesto, odkiaľ sa pri nápoji tešíte na deti, ktoré sa vo vode bavia. Tam sú detské krokvy, rôzne nafukovacie rekvizity, a ďalšie vodné hry, ktoré budú obsadzovať, zatiaľ čo vy sa tešíte a nebojte sa, že budú nudiť. Táto pláž je právom volaná, aby som dodal, že raj je rajom pre rodičov aj rodičov. Ak prídete do rodiny a chcete stráviť nezabudnuteľné chvíle so svojím partnerom a deťmi, táto pláž vám to poskytne. Jasné more, kamienková a slnečná obloha sú receptom na nezabudnuteľné chvíle pri mori. Ostatné rekvizity a obsah pre deti je len ďalší koláč na torte. Každý, kto miluje fotografovanie a pózovanie pred objektívmi, bude nadšený, pretože pláž Paradise Paradise ponúka veľa miest na strávenie chvíľ odpočinku. Zobrazte svoje fotografie a vaši priatelia budú žiarliť. Už v budúcej sezóne chce každý Sukošan, na pláži Detský raj.  

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala