Beach Polidoro v Vrsar

# Beach Polidoro v Vrsar

Istra

Vrsar

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Lokácie
Vrsar
22.03.2017. 15:09 dodajeIvan

Táto krásna pláž sa nachádza medzi Funtanou a Vrsarom. Ak sa pozriete na fotky, môžete ľahko uzavrieť, čo máme na mysli správne. Pláž Polidor je jedným z najkrajších na Jadrane a určite najkrajšia pláž v tejto časti nášho pobrežia. Neďaleko je pláž Bijela Uvala Funtana. Je dobre zariadené a veľmi dobre vybavené. Naša pláž sa podobá tropickej krajine a pláže, ktoré vidíte len v televízii. Ak ste doteraz nevedeli, kam sa chystáte na dovolenku, tu sú pozvánky. Nepotrebujeme zvláštne pozdravy, aby sme videli krásu našej pláže. Fotografie, ktoré sme uviedli v tomto článku, sú najlepšie pre vás. Okrem pláže, slnečník a čistého mora sa DJ stará o vašu hudbu každý deň. K dispozícii sú tiež blízke reštaurácie a plážové bary. Ponuka je fenomenálna a originálna. Kde stále máte svoj roh - ukotvený ponton na morskom dne? Prenajmite si jednu a vystúpte z davu. Navštívte nás ďalšiu sezónu. Odporúčanie: Pláž Polidor Vrsar.

Near: Polidor Beach Bar, CAMPING WHITE UVAL, CAMPING PUNTICA, Istra Sunny Camping 2 * 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala