Beach mestská pláž Porec

# Beach mestská pláž Porec

Istra

Poreč

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje
článok
Pozície
Poreč
22.03.2017. 08:16 dodajeIvan

V centre Poreču sa nachádza veľká pláž plne zariadené pre kúpanie a teší na pobreží. To je hlavný verejná pláž, a vzhľadom na to, že Poreč je jedným z najznámejších turistických miest, neprekvapuje nás bohatú ponuku pre turistov. Na pláži je maximálne upravená pre všetky vekové skupiny. Spevnená plošiny pokrytá kameňom. Na pláži je mierny prístup k vode a je veľmi dobre vybavený. Vo vode zóny vyznačujúci plavcov. K dispozícii je tiež aquapark pre najmenších, a von z vody má veľa zariadení pre všetkých hostí. Promenáda, ktorá nadväzuje na pláž je skvelé miesto pre chat a výhľadom smerom k moru. Promenáda vedie malý turistický vláčik, ktorý každú chvíľu a vaše hostia tranzit pozdĺž pobrežia užiť si výhľad. Atrakciou je starý a mladý. Pobrežie pozdĺž pláže sa nachádza mnoho reštaurácií a barov. Výber jedál a nápojov bola výborná a každý nájde niečo pre seba. Hlavná časť pláže nie je prirodzený odtieň, ale okolité stromy, ideálne miesto pre úkryt. To je veľmi blízko a veľmi priestranné. Každý si môže nájsť svoje ideálne ihrisko, keď je slnko príliš silné. 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala