Plážový automobilový tábor Veli Jože Savudrija

# Plážový automobilový tábor Veli Jože Savudrija

Istra

Savudrija

Pošalji svoj sadržaj

komentár alebo Upgrade this article, napíš nový. Registrácia sa nevyžaduje

Na samom vrchole istrijského polostrova nad Umagom leží pláž Veli Jože. Je veľmi obľúbený a samozrejme dobre zdobený. Na pláži sa môže pochváliť čisté more a skalnatý vodopád. V kľúčových lokalitách je prístup usporiadaný takým spôsobom, že vstup do mora je jednoduchší. V okolí pláže sa nachádzajú obľúbené, luxusne zariadené bary a v mori máte k dispozícii vodný park. Dospelým a deťom sa tu dobre postará. Pláž je vhodná pre všetkých, od mladších párov až po rodiny s deťmi. Len kúsok od pláže je autocamp rovnakého mena, odkiaľ prichádza najväčší počet hostí na pláži. Príďte a vy, v lete, užívať a odpočívať na tejto časti nášho pobrežia. Tešíme sa na váš príchod. Ubezpečíme sa, že vaša dovolenka bude vykonaná čo najlepšie.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala